רונית טל פז – תיקון גורל

אודות רונית טל פז - תיקון גורל

מה שהשם נתן - תיקון שם על פי הקבלה

תיקון שם האדם הראשון בהיסטוריה היא בתורה שלנו : אברהם אבינו ושרה אימנו לא נקראו כך במקור כלל!!! הם עברו תיקון גורל!!!! על ידי הוספת האות ה'!!! אנרגיה 5 אנרגיה הרחם הפוריות!!! (צריך את אנרגיה 4+5 להביא ילדים לעולם, הסבר בהמשך) אברם ושרי, הסיפור התנכ"י ששרה בגיל 90 צעקה לשם (תרתי לבורא עולם ולא סתם קוראים לו השם) שהיא רוצה פרי בטן אברהם פנה אל הבורא אשר נענה לבקשתו וערך את התיקון גורל שבזכותו כולנו כולנו הגענו לעולם הזה

אחרי שהבנו ששם האדם הוא גורלו , שהשם נקבע מהבורא! ובעצם הנ"שמ"ה יורדת לעולם הזה כבר עם שם אשר עובר בדרך רוחנית להורי ה"עובר" ממש השם יורד כ"בת קול" הלוחשת לרוב לאימו של העובר בהיותו עדין ברחמה, את שמו/שמה שם הוא "תכנית התיקון" של נשמה זו בעולם זה ואין להחליף שם זה! (איננו מחליפים את הבורא) ,אכן כן ניתן להשלים את האנרגיות החסרות עי" שם נוסף לתיקון גורל!

לפי סוד האותיות ע"פ הקבלה. כיוון שכל אנרגיה (אות המייצגת מספר מ1-9) אשר חסרה מהווה אתגר נפשי, רגשי ופיזי לאדם , כשהאדם מבין וחש שיש חוסר בשמו ..יגיע באופן אוטומטי לתקן . שם נוסף יכיל באופן מדויק רק את האנרגיות/אותיות אשר חסרות בשמו ויש להיזהר שלא להוסיף אפילו אות אחת מיותרת ,שעלולה לגרום נזק נפשי או אף בריאותי חלילה ,אין זה משחק, האחריות כבירה לכן יש לפנות רק למי שלמד לעומק תחום זה באחריות רבה שכן זה דיני נפשות.

יש שיחת יעוץ ואבחון של החסרים והתחומי חיים שמושפעים מהחסרים ורק לאחר שהאדם לקח על עצמו את ההתניות החשובות, ניתן לתקן לו ,תמיד אתן שתיים או שלוש אופציות כשם נוסף כי יש לאדם את זכות הבחירה.

×